Коли закінчиться війна: мольфарка зробила ШОКуючий прогноз.Перші деталі! …😲 ПРОДОВЖЕННЯ в коментарях 👇👇..⤵️⤵️⤵️

Війна в Україні закінчиться нескоро. Такий прогноз зробила старенька мольфарка Калина, яка живе у карпатській Верховині.

Жінка запевняє, що карти показують їй майбутнє. ТСН побувала в неї, щоб почути передбачення для Україні у війні.

«Ще трохи буде (йти війна — ред.). Смертність – багато, велика смертність у нас… Зміна велика мусить бути, але скоро ще не буде… Немає зброї, немає чим воювати. Шкода цього Зеленського, бо чоловік ходить-просить. Другі повтікали за кордон, а цей – ні. Клопоти, трошки гризоти по всій Україні… Є початок, тож мусить бути й кінець, але ще не скоро», – каже мольфарка.

На думку Калини, президент країни-агресорки Росії Володимир Путін не планує спинятися і війна може поширитися на інші країни.

Нагадаємо, 88-річна мольфарка Марія Цвилінів, яка мешкає в Карпатах, розповіла ТСН, що Україна переможе у війні вже цього року. Це буде кінець весни-початок літа. Мольфарка пророкує, що і Крим повернеться Україні, й жодних територій Росія не забере.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: