l5-рιчна Тетяна закoхалася в бедуїна ι пoїхала жυтυ з нυм в пустелю. Прoйшлo 17 рoкιв. ДИВІТІСЯ, що знею сьогодні… Вoлoсся дυбkυ…😲😲😲 Дивιться в коментарях 👇👇👇

Жінка з Києва на ім’я Тетяна мешкає у пустелі вже 17 років. Вона зустріла молодика на відпочинку в Єгипті, обмінялася з ним контактами і потім вирішила залишити все заради нового життя.

Народилася Тетяна у Києві. У 15 років вона поїхала на відпочинок в Шарм-ель-Шейх, де і познайомилася з чоловіком, який продавав екскурсії.

Вони обмінялися номерами і якийсь час підтримували спілкування на відстані. Певного моменту Тетяна зважилася на переїзд.

Вже в Єгипті Лео (його справжнє ім’я Абу Інад, проте багато жителів цієї країни беруть європейські імена для спілкування з туристами) розповів, що він справжній бедуїн.

Його сім’я веде традиційно кочовий спосіб життя.

Небагато подумавши, Тетяна погодилася вийти заміж за бедуїна і повністю змінити своє життя.

Сім’я чоловіка прийняла її з радістю.

«Сім’я чоловіка прийняла мене з розкритими обіймами. Навіть те, що я іноземка, їх не збентежило.

Родичі Лео так до цього поставилися: «Ти чоловік і сам знаєш, як жити.

Ми не маємо права вирішувати за тебе», — розповідала Тетяна в одному з інтерв’ю.

Спочатку подружжя жило в будинку, яке побудували для себе самі.

Якийсь час Тетяна та Лео навіть кочували з великою родиною, проте з появою дітей вирішили зупинитися на одному місці та переїхали до квартири у Шарм-ель-Шейху.

Тетяна визнає, що одягається і поводиться багато в чому по-європейськи.

Чоловік не вимагає її покривати голову, проте спілкуватися з незнайомими чоловіками все ж таки не дозволено.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: