Мудрий афонський чернець Андронік розповів, коли варто очікувати закiнчення вiйни … Подробиці в коментарях👇👇👇

У важкі часи люди особливо часто прислухаються до різних прогнозів. Вмить небувалий авторитет набувають різні астрологи, віщуни, політологи та інші експерти. Причому кожному слухачеві залишається самому обрати того «спікера», за роздумами та пророкуваннями якого він уважно стежитиме.

Монах Андронік Іконописець монах Андронік часто записує звернення до мирян на різні теми. І тут справді можна дізнатися багато цікавого, чи вийде почути мудру пораду з будь-якого питання. Звісно, вдячні глядачі запитали монаха Андроніка і про вторгнення російської армії в Україну.

«Мене запитують, що кажуть старці Афона про війну в Україні і коли вона закінчиться. Усі говорять в один голос, що це має припинитися, що війна має бути зупинена. І що раніше, то краще».
«Адже щодня приноситиме сотні та сотні жертв. Щодня приноситиме страшні матеріальні збитки. А головне будуть розкол, жорстокість та ненависть», — такими словами почав свою відповідь чернець Андронік.

«А щодо термінів, то про це я говорю щоразу одне й те саме. Не шукайте у нас пророцтв, видінь та одкровень. Старці на Афоні не пророкують. Якщо вам сказали, що хтось сказав пророцтво на Афоні, то просто не звертайте на це уваги».

«На Афоні жоден справжній старець, будучи при здоровому глузді, не говоритиме жодних пророцтв. І якщо навіть комусь одкровення якесь і дається, то про це знає лише він та його духовник».

«А тому не вірте всяким таким публікаціям, не довіряйте будь-яким повідомленням такого змісту, які вам надсилають. Старці не пророкують, старці моляться на Афоні», — завершив свою думку мудрий чернець Андронік.

Примітно, що глядачі оцінили цю відповідь. У коментарях вони стали дякувати старцям Афона за їхні молитви. А також люди висловили сподівання, що війна обов’язково скоро закінчиться. Адже не може ж це безумство тривати довго?

Звичайно, нормальні люди хочуть миру, тож і сподіваються на швидкий світ. Але навряд чи сьогодні можна знайти людину, яка назве точні терміни закінчення війни. Адже цілком імовірно, що навіть кремлівські діячі, які розпочали вторгнення в Україну, зараз не знають, як їм із цієї історії виплутатися після того, що вони наробили.

Все ж віритимемо в краще, адже розум і добро обов’язково переможуть. Інакше й не може бути.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: