П0мер зірка աօу бізнесу та пօпулярний естрадний співака Пугачёва

У перші Алла Пугачова з’явилася на сцені, коли їй було лише п’ять років, а перші гастролі відбулися о 16-й. Тоді співачка виконала пісню «Робот, я прошу, ну спробуй, стань знову людиною…».

З того часу на її рахунку більше сотні сольних платівок, проданих загальним тиражем у 250 мільйонів екземплярів, майже 500 пісень у репертуарі, фестивалі, нагороди та звання. Алла Пугачова стала однією з найвпливовіших співачок в історії радянської естради та російської поп-музики.

Від «Робота» до професійної кар’єри
Алла Пугачова народилася у Москві 15 квітня 1949 року. Її батькам — Зінаїді Одеговій та Борису Пугачову — виділили квартиру в Парасольковому провулку, біля Селянської застави (сьогодні цього провулка не існує, будинки знесли у 1970-х роках).

Вперше майбутня співачка вийшла на сцену, коли їй було п’ять років — вона виступила на великому збірному концерті у Будинку Союзів. Це було 1954 року, під час навчання у музичній школі при училищі імені Іполитова-Іванова. Про цей день її мама згадувала:

Аллочка йшла на концерт у Колонний зал спокійно, а як побачила заповнений зал, зблідла, сховалася за лаштунки: вона росла сором’язливою, але я сказала: «Треба, Алло. Ти вже велика», – і вона вийшла…»
«Алла Пугачова. Єдина зірка», Катерина Мішаненкова
З 1956 Алла Пугачова навчалася в середній школі № 496, а в 1964 після випуску вступила в Іполитівку, як називали Державний музично-педагогічний інститут імені М.М. Іполитова-Іванова.

Перші гастролі Пугачової відбулися вже наступного року разом із командою збірної естрадної програми «Піф-Паф, або Сатиричні постріли по промахах» Олександра Лівшиця та Олександра Левенбука. За розповідю самої Алли, до програми вона потрапила випадково, коли замість навчання ходила містом. Вона зайшла до клубу та несподівано виграла конкурс, співаючи пісеньку «Робот», яку почула від інших учасниць відбору. Для поїздки на гастролі Пугачовій довелося взяти академічну відпустку: «Мені видали сукню. Отруйно-зелене. З великим вирізом на спині. Мама, як спромоглася, зменшила цей виріз <…> Радість від того, що я артистка, неймовірна! Та ще й за це платять гроші! Спіла «Робот». І ще пісню з репертуару Едіти П’єхи: перед цією співачкою я схилялася, любила її та її пісні».

Повернувшись, Пугачова потрапила на Всесоюзне радіо: редактор та ведучий передачі «З доброго ранку» Володимир Трифонов запропонував їй один із ефірів. Співачка-початківець погодилася і виконала ту саму конкурсну пісню «Робот» авторства Левона Мерабова та Михайла Танича. Після ефіру радіослухачі почали надсилати листи із проханнями запросити виконавицю ще раз.

1966 познайомив Пугачову з композитором Володимиром Шаїнським. Його пісні «Як би мені закохатися» та «Не сперечайся зі мною», які Алла Пугачова виконала на Всесоюзному радіо, посіли перші місця конкурсу «Мелодія місяця». У травні 1967-го співачка вперше виступила на телебаченні у прямому ефірі, а вже у серпні з агітбригадою радіо «Юність» вирушила на гастролі Тюменською областю. На початку 1968 року через виїзд на виступ у Заполяр’ї її не допустили до держіспитів — диплом Пугачова отримала лише у травні 1969-го, після того, як півроку відпрацювала вчителькою музики.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: