Пам’ятaєте малюkа, який народuвся без мозkу? Лікарі не давалu йому ні єдuноrо шансу і ось якuй він зapaз … 😲😲😲 Дивіться в коментарях 👇👇👇

Лікарі розповіли батькам дитини, що у новонародженого хлопчика утворилася дірка в хребті, тому його шанси вижити мінімальні. П’ять разів майбутню матір вмовляли штучно перервати вагітність, але рішення Шеллі народжувати було непохитним. Батьки хотіли, щоб дитина з’явилась на світ, навіть купили труну, щоб потім поховати новонародженого як годиться.

Малюк народився з головою непропорційного розміру,

В головному мозку хлопчика зібралася рідина, але неврологи вчасно помітили особливості розвитку та змогли дати можливість тканинам правильно розвиватися.

Медичні працівники повідомили, що діагноз хлопчика звучить як «Гідроцефалія», тому в разі, якщо малюк виживе, доведеться приготуватися до тривалої реабілітації та відновного лікування.

Хвороба встигла уразити дев’яносто відсотків головного мозку, тому батькам слід морально приготуватися до найгіршого. Мати та батько Ноя розуміли, що надія ще жевріє.

Після народження хлопчика навіть лікарі були здивовані побаченим: у дитини не було головного мозку, а хребет був сильно деформований.

Лікарі прогнозували, що організм дитини не зможе виконувати елементарні функції, тому варто розв’язувати проблему заздалегідь: перервати вагітність.

Батьки прийняли важке рішення продовжити вагітність та народити дитину.

Всупереч словам медиків головний мозок Ноя продовжував рости та розвиватися.

Ми маємо справу з дивом, яке відбулося завдяки батьківській любові та вірі. Зараз малий вміє рахувати до десяти, вміє говорити та наразі навчається письму. Відхилень інтелекту Ной не має. Ось як зараз він виглядає.

Батько хлопчика впевнений, що син навчиться правильно ходити. Патологія розвитку кісткової тканини стала причиною парезу від грудного відділу хребта до нижніх кінцівок, в результаті Ной не може повноцінно пересуватися. Йому допомагає рухатися інвалідний візок. Хлопчик переніс ряд складних оперативних втручань з довготривалим періодом реабілітації. Віднині з’явилася надія, що в майбутньому дитина зможе ходити. Батьки вірять у світле майбутнє своєї крихітки.

Зараз Ноєві виповнилося п’ять років. Він живе щасливим життям, радіє кожному дню, купається в батьківській любові. Всупереч прогнозам лікарів хлопець має нормальний інтелектуальний розвиток, володіє тими вміннями та навичками, що і його однолітки. Когнітивні функції знаходяться на нормальному рівні. Варто зазначити, що спочатку прогнози медиків справдилися стосовно розумового розвитку. Пізніше сталося справжнє чудо: мозок почав рости та відновлюватися. Історія медицини не знає більш унікального випадку, ніж стався з цією родиною. Інакше, ніж дивом назвати цю історію не можна.

Наразі одужання унікального хлопчика перетворилося на тривалий та цікавий експеримент, куратором якого є сама матінка природа. Лікарям залишається єдине: з захватом спостерігати за подіями та вчитися у природи.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: