ТЕРМІНОВО! ЗАЛУЖНОГО зняли з посади Головнокомандувача ЗСУ? ..😲 😲😲Продовже н н я в к о м е н т а р я х ⤵️ ⤵️

29 січня, як повідомили джерела, стало відомо, що Валерія Залужного зняли з посади головнокомандувача ЗСУ. Раніше цього ж дня мережею почали активно поширювати інформацію про це.

Упродовж не одного місяця в мережі можна було натрапити на новини, як не про звільнення Валерія Залужного, так про плани прибрати його з посади. Вже 29 січня 2024 року з’вилася інформація про те, що головнокомандувача ЗСУ таки зняли з посади. Інформацію про це 24 Каналу підтвердили відразу кілька джерел.

Ближче до вечора 29 січня у телеграм-каналах почали з’являтися повідомлення про те, що Валерія Залужного зняли з посади головнокомандувача ЗСУ. Одним із перших про це написав колишній нардеп Борислав Береза, посилаючись на власні джерела.

Згодом відповідних повідомлень ставало все більше. Інформацію про звільнення Залужного, посилаючись на власні джерела, озвучували журналісти Роман Цимбалюк, а також Юрій Бутусов. Водночас офіційного повідомлення щодо цього не було.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: