ЗАЛУЖНИЙ, МИ ТЕБЕ ЧЕКАЛИ! НАТО аплодує стоячи: НОВА ПОСАДА ГЛАВКОМА – Альянс з ним, ПЕРЕВОРОТ ВІЙНИ!

Ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний імовірно уже розглядає варіанти нової посади для себе в НАТО. Саме для цього могла бути організована делегація генералів НАТО у Київ.

Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан прокоментував статтю видання Bild, що, начебто, в день звільнення Валерія Залужного з посади, на таємну зустріч приїжджали два генерали з Німеччини.

«Ну, приїхали підтримати нашого генерала. Підтримати добрим словом і все. Якщо його не поставлять міністром оборони, то вони його візьмуть в ситуаційний центр представником від України в НАТО», — повідомив військовий експерт.

Він заявив, якщо уявити, що генерал Залужний буде брати участь в управлінні, контактами від НАТО в Україні уже в Генштабі.

«Оптимальніше в цьому випадку, звісно, назначити Валерія Залужного міністром оборони України. І тоді він не буде представником і виконувати ті самі задачі», — резюмував Світан.

Водночас український політолог, соціолог Віктор Небоженко наголосив, що ще однією можливістю для Залужного — продовжити кар’єру у структурах, скажімо, НАТО.

«США поставлять його представником НАТО та Рамштайну з військово-технічної співпраці з Україною. І ця рокировка буде ще більш політичною», — припускає Віктор Небоженко. Він говорить, що американський уряд схвалює відставку Залужного в обмін на зміну прем’єр-міністра України. «На цій посаді у Вашингтоні бачать нинішню пані посла України у США Оксану Маркарову. Вона буде більш незалежною від Офісу президента та перебуватиме на прямому контакті із західними партнерами, зокрема американцями. Вона буде орієнтована на захід і відповідатиме за західні гроші», — додає він.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: