ЗЕ, Я ЗАКІНЧУЮ ВІЙНУ! Крутіше Байдена – одним дзвінком: в Путіна волосся дибки. Остаточне рішення!

Світ поспіхом шукає варіанти, як закінчити війну в Україні, адже тим далі — тим більш беззмістовні дії Путіна та РФ. І, схоже, йому доведеться вислухати чимало. Адже в гру вступає ШОльц — він хоче поговорити з РФ і примусити на пару з іншими партнерами зупинити цю війну.

Після повернення з Китаю канцлер ФРН Олаф Шольц виступив із низкою значущих заяв стосовно конфлікту в Україні. Він підкреслив, що навіть країни, що мають тісні зв’язки з Росією, висловлюють сумніви у доцільності ведення війни проти України. Ці слова були проголошені ним під час заходу, організованого виданням Freie Presse в Хемніці.

«У світі немає практично жодного глави уряду, який вірив би, що ця війна має для Росії якийсь сенс. Це стосується і тих, хто дуже близький до Росії», — сказав він.

Глава німецького уряду зауважив, що Китай відкрито заявив про свою готовність приєднатися до дипломатичного процесу для припинення війни в Україні. Крім того, за словами Шольца, Пекін позитивно оцінив запланований на середину червня мирний саміт щодо України у Швейцарії.

«Це результат, який не можна недооцінювати (…) І це більше, ніж можна було б очікувати три чи шість місяців тому», — зазначив Шольц.

Крім того, Олаф Шольц висловив думку, що конфлікт в Україні може тривати ще кілька років, і відзначив, що для Володимира Путіна це не має «зійти з рук». Канцлер ФРН підтвердив, що Німеччина продовжить надавати військову підтримку Києву, але наголосив також на значенні дипломатичних ініціатив. При цьому Шольц не виключив можливість знову обговорити з Путіним телефоном ситуацію щодо війни в Україні.

«Але звичайно, має бути зрозуміло, про що конкретно ми говоритимемо», — наголосив він.

Знову виступаючи, канцлер Німеччини заявив, що Путін демонструє імперіалістичні амбіції і намагається піддати сумніву факт існування України.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: